פתרונות מהאוויר באמצעות רחפן 

אנחנו מציעים יצירתיות בשילוב טכנולוגיה, דוגלים בשיטת 'יכולים!' ומוכיחים באמצעות הצוות המנוסה שלנו והתוצאות בשטח.

ברשותנו מגוון רחב של פתרונות שונים באמצעות רחפן, פנו אלינו ונשמח להציע ולהתאים את הפתרון המיטבי עבורכם.

כי בשבילנו רק השמיים הם הגבול!

ריסוס שטחים חקלאיים גדולים באמצעות רחפן

הרחפנים שלנו בעלי יכולת נסיעה של 25 ק"ג, בעלי יכולת לזמני טיסה ממושכים יותר ולכן מסוגלים לרסס אוטונומית שטחים חקלאיים  נרחבים מכל סוג שהוא. 

drone-01.png

אנו מציעים צילום ברחפן לכל מטרה שהיא, למדידת שטחים חקלאיים/ אזרחים, לצילום מנקודה עלית, לתיעוד, למחקר, לזיהוי, איתור חפצים, חיות, אנשים במקומות מבודדים.

צילום מקצועי באמצעות רחפן

הרחפן יכול לרחף לאורכו של החוף, או להיות בכוננות במקום מרכזי, לאחר מתן קריאה, הרחפן נושא חגורת הצלה ומגיע לאדם שנמצא בלב הים פרק זמן קצר, מוסר לו חגורת הצלה ולמעשה חוסך זמן יקר שמציל חיים.

הצלה ימית באמצעות רחפן

ריסוס שטחים חקלאיים

בקרבת התיישבות

הרחפנים מסוגלים לרסס הגידולים ממרחק קרוב, הדיוק של ריסוס הגידול עולה משמעותית ומביא להפחתה בחומרים המפוזרים באויר. פעילות הרחפנים אינה מרעישה וניתנת לביצוע בכל שעה ביממה, בפרט בלילות בהם פחות אנשים מסתובבים. 

ריסוס שטחים חקלאיים גדולים באמצעות רחפן

באמצעות הרחפן ניתן לרסס שטחים מיד עם סיום החורף שבמרבית המקומות לא מתאפשרת הגישה דרך השבילים. כמו גם, ניתן פתרון לרסס עבור שטחים מרוחקים, שטחים שהגישה אליהם מסובכת/ תלולה, ושטחים ביצתיים. בנוסף, ניתן לרסס באמצעות רחפן חממות.

אחד היתרונות הבולטים של שימוש ברחפן בשטחים חקלאיים היא היכולת של זיהוי מרחוק- חישה מרחוק, ניטור וטיפול מיידי בבעיה שזוהתה. כך שהשימוש ברחפן מביא להקטנת השימוש בהדברה גורפת. למעשה השימוש ברחפן בחקלאות נותן את המענה האידיאלי, המהיר והיעיל.  כמו כן באמצעות הרחפן ניתן לבצע פעולה מורכבת של צילום ואיסוף דגימות מן השטח.

שילוב צילום וריסוס 

לטיפול מדויק ונקודתי

אנו מציעים ריסוס ברחפן למאגרי מים ו/או בריכות לסוגיהן אשר יש צורך בטיפול במים. באמצעות הרחפן ניתן לטפל נקודתית לאורך הגדה ו/או לחילופין למרכז המאגר. הטיפול יעיל ומדויק ומביא לחסכון משמעותי בעלויות. 

ריסוס מאגרי מים, ריסוס בריכות

הרחפן בעל איבזור מתאים בשילוב הטכנולוגיה שהתאמנו איפשרה לנו לתת מענה לכיבוי שרפות. 

כיבוי שרפות באמצעות רחפן

חזור לראש העמוד >